W tym roku szkolnym Dzień Dziecka przesunęliśmy na 17 czerwca i dziś zamiast lekcji świętowaliśmy. Wzięliśmy udział w warsztatach rowerowych w ramach Akademii RowerLab organizowanych przez p. Natalię Niemiec ze  Stowarzyszenia Sprężyna w wypożyczalni ŻYWIOŁY. Tylko spójrzcie do galerii - nasz Karol wyglądał jak prawdziwy chirurg do spraw uszkodzonych jednośladów. Wszyscy spróbowali swoich sił  w zastosowaniu praktycznej wiedzy obsługi roweru. Zwycięzcy quizu wyszli  z zajęć ze świetnymi nagrodami, a na deser były lody. Mimo niepogody wybraliśmy się do  WYSKOCZ NA...na lody nad jeziorem  i choć "nie uszło nam to na sucho" - nikt nie żałował.