22 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste rozdanie nagród. Uczniowie dostali nagrody za osiągnięcia sportowe i całoroczną pracę w Samorządzie Uczniowskim, Spółdzielni Uczniowskiej, wolontariacie oraz w poczcie sztandarowym. Nagrodzeni zostali również najbardziej aktywni czytelnicy w szkole, uczniowie klasy, która zwyciężyła w konkursie gazetek, zwycięzca w zbieraniu baterii i inni zaangażowani w wyróżniającą pracę na rzecz szkoły.