• Gminny Konkurs Matematyczny

Dnia 22.05.2024r. w naszej szkole odbył się XIX Gminny Konkurs Matematyczny Klas Trzecich.

• Mistrzowie powiatu

W dniu 24 maja na stadionie w Nowym Targu odbył się Powiatowy Festiwal Sztafet Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej

• Wycieczka klas 7,8

W dniach 23 - 24 maja uczniowie klas 7a, 7b oraz 8 brali udział w wycieczce do Pszczyny i Katowic.

• Konkurs gazetek - wyniki

Finał całorocznego konkursu gazetek klasowych.

• Klasy 4ab w Krakowie

Na zaproszenie Szkoły Podstawowej nr 72 w Krakowie uczniowie klasy 4A i 4B pojechali na wycieczkę szlakiem krakowskich legend.

• Kolorowe zakładki

W ramach realizacji zadań Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa uczniowie klasy 6 oraz 7ab wykonali zakładki do książek.

• Wycieczka klas 5 i 6

Tym razem, na kolejną wspólną wycieczkę, klasy 5 i 6, wybrały się do Nowego i Starego Sącza.

• 4 bój - awans do półfinału wojewódzkiego

21.05.2024 na Stadionie Miejskim KS Wierchy Rabka Zdrój odbyły się zawody lekkoatletyczne chłopców i dziewcząt w 4 boju oraz 3 boju lekkoatletycznym.

• Koncert w Szkole Muzycznej

Już po raz kolejny grupa młodych melomanów z naszej szkoły miała okazję wysłuchać koncertu zorganizowanego przez dyrekcję Państwowej Szkoły Muzycznej.