2019-08-26     Ireneusza, Konstantego, Marii    

W ten szczególny dzień każda wnuczka i każdy wnuczek dziękują swojej Babci i Dziadkowi za miłość jaką od nich otrzymują.


Wychodząc naprzeciw programom związanym z zachęcaniem dzieci do obcowania z literaturą dzieci z grupy 0 b raz w miesiącu słuchają bajki czytanej przez rodziców.

Od października dzieci uczestniczą w programie "Szklanka mleka" oraz "Warzywa i owoce w szkole". Głównym celem tych programów jest zwiększenie udziału warzyw i owoców w codziennej diecie dzieci oraz propagowanie spożycia mleka i przetworów mlecznych.

Dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w konkursie plastycznym "Przyjaciele zwierząt 2014" zorganizowanym przez Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Dzieci z oddziału przedszkolnego nie tracą ani chwili i bardzo aktywnie wykorzystują ostatnie dni września na placu zabaw.

Trochę żal pożegnać lato, ale jesień również jest piękna i kolorowa, co można zobaczyć na pracach dzieci przedstawiających kolorowe jesienne drzewa i liście.

Jesień nie musi być czasem smutnym z powodu panującej pogody, ale porą obfitującą w ciekawe przeżycia.

W roku szkolnym 2014/2015 w naszej szkole prowadzone są 2 oddziały przedszkolne. W klasie "0" a, której wychowawczynią jest pani Maria Guszkiewicz jest 23 dzieci. Do klasy "0" b uczęszcza 19 dzieci, a ich wychowawczynią jest pani Danuta Sukiennik - Kaleciak.

Odwiedzin :

IM