2019-08-26     Ireneusza, Konstantego, Marii    
Strona główna -> Wycieczki -> Wycieczki 2013/2014
We wtorek 3 czerwca byliśmy na wycieczce w Wadowicach i Inwałdzie. W drodze odbył się konkurs wiedzy o świętym Janie Pawle II. Najwięcej punktów zdobyli Wiktoria i Paweł. Zwycięzcy konkursu otrzymali drobne nagrody. W Wadowicach pomodliliśmy się w Bazylice, kupiliśmy pamiątki i pojechaliśmy w dalszą drogę do Inwałdu.

13 maja klasa IV b wybrała się na wycieczkę w góry. Wycieczka była bardzo ciekawa. Wybraliśmy się na Sokolicę, a przy okazji na Czertezik. Początkowo przeprawiliśmy się przez Dunajec. Gdy już byliśmy na drugim brzegu rozpoczęła się wspinaczka na szczyt Sokolicy.


14 maja grupa uczennic dwóch szkół podstawowych w Maniowach i Kluszkowcach wzięła udział w wycieczce do Krakowa. W programie był koncert "Opera b/o" w Operze Krakowskiej oraz lekcje muzealne "Gdzie się chowa muzyka" oraz "Historia stroju" w Muzeum Narodowym.


W środę 23 października korzystając z pięknej, słonecznej pogody klasy I - III wybrały się do lasu. Tam pod okiem wychowawców i rodziców dzieci przygotowały odpowiednie miejsce, nazbierały drzewa i rozpaliły ogniska.

W dniu 10 września uczniowie klasy 5 b wraz z panią Barbarą Bednarczyk i Alicją Fryc-Klag odbyli dwugodzinne zajęcia terenowe na ścieżce dydaktycznej w Kluszkowcach. Przy wspaniałej aurze wspinaliśmy się wąwozem na szczyt Góry Wdżar, po drodze przygladając się skalnym ścianom i roślinności naskalnej.

Odwiedzin :

IM