2019-08-26     Ireneusza, Konstantego, Marii    

W roku szkolnym 2018/2019 dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w edukacyjnym programie "Kubusiowi Przyjaciele Natury" organizowanym przez markę Kubuś. Zostały przeprowadzone zajęcia o tematyce przyrodniczej i ekologicznej.


21 marca dzieci z oddziału przedszkolnego pożegnały zimę i powitały upragnioną wiosnę słowami:

"Marzanno, Marzanno ty zimowa panno,

do wody cię wrzucimy, bo Zimę żegnamy".


Babcie i Dziadkowie są bardzo ważni w życiu każdego dziecka, dlatego ten dzień w naszej szkole obchodzony jest bardzo uroczyście. Dzieci z oddziału przedszkolnego w dniu 14.02.2019 roku zaprosiły swoje babcie i dziadków do Remizy OSP w Maniowach.


Oddział przedszkolny włączył się do realizacji programu "Czytające przedszkola" w ramach Fundacji "ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom", którego celem jest wspieranie i rozwój czytelnictwa wśród dzieci.


W dniu 05.12.2018 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z rodzicami uczestniczyły w wycieczce autokarowej do sali zabaw "Małpi Gaj" w Nowym Targu. Jest to wymarzone miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu przez dzieci.


W dniu 29 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego przyłączyły się do obchodów Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia, organizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Maniowach.


21 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego miały okazję do zapoznania się z tradycją andrzejkową. Dzieci przeniosły się w magiczny świat zabawy, tańca i wróżb.


We wrześniu korzystając z pięknej pogody przedszkolaki, wraz z rodzicami i wychowawczyniami zorganizowały pieczenie kiełbasek przy grillu. Spotkanie miało na celu lepsze poznanie się dzieci i wzajemną integrację.


Odwiedzin :

IM