2019-07-18     Kamila, Karoliny, Roberta    

AWANS DO POWIATU - MINI PIŁKA RĘCZNA

W dniu 5.04.2019 odbyły się w hali sportowo-widowiskowej w Maniowach zawody gminne w mini piłkę ręczną chłopców i dziewcząt. Drużyny z Maniów, Kluszkowiec, Sromowiec Wyżnych i Niżnych rywalizowały ze sobą o awans do zawodów na szczeblu ośrodka "Pieniny".

Drużyny grały systemem każdy z każdym 2 x po 8 min. Wsród dziewcząt najlepsze okazały się dziewczyny z Maniów zachowując komplet zwycięstw.

W dniu 11.04.2019 w hali sportowo-widowiskowej rozegrane zostały Mistrzostwa Dzieci w mini piłce ręcznej ośrodka "Pieniny". W zawodach udział wzięły drużyny z Tylmanowej, Niedzicy, Maniów, Krośnicy.

WYNIKI:

  1. Szkoła Podstawowa Tylmanowa - Szkoła Podstawowa Krośnica 2 :1 / 0 : 0 /
  2. Szkoła Podstawowa Maniowy - Szkoła Podstawowa Tylmanowa 2 :0 / 2 :0 /
  3. Szkoła Podstawowa Niedzica - Szkoła Podstawowa Maniowy 4 : 4 / 2 : 2 / k. 1 : 0
  4. Szkoła Podstawowa Tylmanowa - Szkoła Podstawowa Niedzica 2 : 0 / 1 : 0 /
  5. Szkoła Podstawowa Maniowy - Szkoła Podstawowa Krośnica 4 : 1 / 1 : 1 /
  6. Szkoła Podstawowa Niedzica - Szkoła Podstawowa Krośnica 5 : 2 / 4 : 2 /

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1 miejsce Szkoła Podstawowa Maniowy - opiekun Adrianna Berszakiewicz

/Gabriela Bańka, Jessica Bużek, Oliwia Duda, Katarzyna Gier, Kamila Grzelczak, Oliwia Liptak, Daria Rychtarczyk, Julia Rzepka, Aleksandra Szymsaj, Gabriela Zatłokiewicz/

                   

Prawo reprezentowania Ośrodka "Pieniny" na zawodach szczebla powiatowego uzyskały reprezentacje Szkoły Podstawowej Maniowy i Szkoły Podstawowej Tylmanowa. Najlepszą zawodniczką turnieju została Gabrysia Bańka ze Szkoły Podstawowej w Maniowach. Gratulacje!

Gra we wszystkich spotkaniach była bardzo zacięta do ostatnich sekund o czym świadczą rzuty karne w meczu Niedzicy z Maniowami.

A Berszakiewicz

 

Odwiedzin :

IM