2019-07-18     Kamila, Karoliny, Roberta    

"PROSTO Z POLA NA IDOLA"

Tradycyjnie powitaliśmy wiosnę śpiewająco! Podczas XI edycji konkursu "Prosto z pola na idola" wystąpiło siedmiu uczestników - grup, solistów, duetów. Jury miało ciężkie zadanie, bo wszyscy zaprezentowali się znakomicie, do występów dodając wesołą choreografię lub przebrania.

Komisja w składzie: Pani Dyrektor - Jadwiga Wolska, p. Iwona Regiec, p. Bożenna Urbaniak, przedstawiciel SU - Jakub Klag wytypowała:

- nagrodę główną - duet Ola Chryc i Daria Pawlikowska z chórkiem kl. VII b,

- wyróżniania - Justyna Jandura z kl. III c gim i Ania Jankowska z Gosią Kubicz oraz klasą III b gim.

Doskonale zaprezentowali się również: Kazik Sas z kl. VIII z dziewczętami z kl. VII a, Andrzej Gorlicki z kl. VIII z towarzyszącą mu Justyną Jandurą, Klaudia Maniowszczak, Daria Wach, Ewa Knapczyk i Wiktoria Łukaszczyk z kl. VII a z towarzyszeniem klasy oraz Inez Dziurdzik, Ada Lenart, Kasia Sas wraz z chórkiem i "Januszami" ;-)

W konkursie na najbardziej barwny strój wygrała bezapelacyjnie p. Dorota Plewa. Przy okazji wszyscy dowiedzieli się dlaczego założyła akurat tego dnia dwie różne skarpety.

W finale inprezy spontanicznie wystąpiła nasza dotychczasowa, coroczna gwiazda - p. Bożenka Urbaniak. Wspaniale wkomponowując się w duet Oli i Darii, tworząc barwne i śpiewające trio porwała do śpiewu całą salę.

Dziękuję bardzo prowadzącym - Darii i Klaudii z kl. VII a oraz chłopcom obsługującym sprzęt i niezastąpionemu panu konserwatorowi! Do zabaczenia i usłyszenia za rok!

M. Kunstman

więcej zdjęć...

Odwiedzin :

IM