2019-05-23     Leoncjusza, Michała, Renaty    
Strona główna -> Wiadomości -> Wiadomości 2018/2019

21 marca odbyły się Powiatowe Eliminacje XLII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt.: "Młodzież zapobiega pożarom". W turnieju udział wzięli zwycięzcy eliminacji gminnych w poszczególnych grupach wiekowych, tj. szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych. Łącznie w konkursie udział wzięło 51 uczestników. Naszą szkołę reprezentował Krzysztof Karwaczka uczeń klasy V.


8 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Do konkursu przystąpiło 12 uczniów z klas IV - VI oraz 12 uczniów z klas VII, VIII i gimnazjum.


Szkoła Podstawowa w Maniowach po raz XIX organizuje festyn rodzinny "MAMO, TATO BAW SIĘ Z NAMI". Impreza odbędzie się 26 maja 2019 roku w godz. 1500 - 1800 w amfiteatrze i na boisku sportowym w Maniowach. Organizatorami festynu są: nauczyciele, rodzice oraz uczniowie.


Informujemy, że od jutra, to znaczy od czwartku 25.04.2019 r. zajęcia w naszej placówce odbywać się będą zgodnie z planem lekcji. Szczegóły dotyczące ewentualnych zastępstw znajdują się w e-dzienniku.

Dyrekcja


W związku z trwającą w naszej placówce akcją protestacyjną informujemy, że w dniu jutrzejszym (we środę 24 kwietnia), z uwagi na braki kadrowe, nie będą się odbywać zajęcia dydaktyczne w systemie lekcyjnym. Szkoła jednak zapewnia zajęcia opiekuńcze. Zajęcia te zostaną zorganizowane w godzinach 800 - 1500. Ponadto informujemy, że zajęcia w oddziałach przedszkolnych od jutra odbywać się będą zgodnie z planem.

Prosimy śledzić doniesienia medialne, gdyż sytuacja w naszej placówce zależy w dużej mierze od ustaleń na szczeblu ogólnokrajowym. Będziemy Państwa na bieżąco informować o organizacji zajęć w kolejnych dniach. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o zrozumienie złożoności sytuacji.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej

im. W. Orkana w Maniowach


Szanowni Rodzice i Opiekunowie! Najbliższe dni (czwartek, piątek, wtorek) są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych, ale szkoła po rozpoznaniu potrzeb, powinna zapewnić opiekę dzieciom. Dlatego prosimy, aby Rodzice i Opiekunowie, którzy chcą z tej możliwości skorzystać, przekazali taką informację do sekretariatu szkoły.

W naszej placówce nadal trwa akcja protestacyjna, ale, jeśli zajdzie taka potrzeba, planujemy zajęcia w godzinach: 800 - 1300. O organizacji kolejnych dni po wiosennej przerwie świątecznej poinformujemy we wtorek, 23.04.2019 r., gdyż obecnie nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak rozwinie się sytuacja.

Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i jednocześnie życzymy Państwu zdrowych i spokojnych Świąt!

Dyrecja i Grono Pedagogiczne

Szkoły Podstawowej w Maniowach


W związku z trwającą w naszej placówce akcją protestacyjną i równoczesną koniecznością zorganizowania egzaminów, a także zapewnienia opieki dla uczniów, których rodzice i opiekunowie zechcą z tej możliwości skorzystać, zwracam się z prośbą o zrozumienie sytuacji i jak najszybsze (najpóźniej dzisiaj do godz 14.30) poinformowanie nas (telefonicznie, poprzez e-dziennik lub pocztą elektroniczną na adres szkoły), jeśli w najbliższych dniach Państwo chcecie, aby Wasze dziecko uczestniczyło w zajęciach opiekuńczych. Planujemy je codziennie w godzinach 800 - 1300.

Prosimy, aby informacja dotyczyła: dziecko, klasa, dzień/dni pobytu na zajęciach, godziny pobytu.

Informacje te są nam niezbędne, aby zorientować się w możliwościach kadrowych i ewentualnie podjąć niezbędne kroki, aby zapewnić opiekę. Bardzo dziękuję za zrozumienie i pomoc w tej sprawie. Dyrekcja


Drodzy Rodzice i Opiekunowie informujemy, że w związku z trwającym w naszej placówce protestem nauczycieli i pracowników oświaty oddziały przedszkolne w następnym tygodniu nie będą pracowały. Szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze w dniach egzaminu ósmoklasistów w godz. 800 - 1300.

Informujemy także, że pomimo utrudnień, egzaminy ósmoklasistów odbędą się zgodnie z planem. Prosimy śledzić doniesienia medialne, ponieważ sytuacja jest dynamiczna.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o zrozumienie. Dyrekcja


Informujemy, że w dniach 15 - 17 kwietnia w czasie trwania egzaminu ósmoklasisty uczniowie będą dowożeni według następującego harmonogramu:

Przywóz: Huba - 820, Kluszkowce góra - 805, Mizerna 815

Odwóz: 15 kwietnia wszyscy - 1215, 16 kwietnia - 1145, 17 kwietnia - 1115

Dotyczy uczniów przystępujących do egzaminów.


Informujemy, że w dniach 10 - 12 kwietnia w czasie trwania egzaminu gimnazjalnego uczniowie będą dowożeni według następującego harmonogramu:

Przywóz: Huba - 820, Czorsztyn - 730, Kluszkowce góra - 735, Kluszkowce szkoła - 740, Mizerna 745

Odwóz: 10 - 11 kwietnia wszyscy - 1330, 12 kwietnia - 1300

Dotyczy uczniów przystępujących do egzaminów oraz uczestniczących w zajęciach opiekuńczych.


1 [2] [3]
Odwiedzin :

IM