2019-08-26     Ireneusza, Konstantego, Marii    

W roku szkolnym 2017/18 dzieci z oddziału przedszkolnego po raz pierwszy przystąpiły do realizacji programu ekologicznego "Kubusiowi przyjaciele natury". Jest to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla przedszkoli, organizowany przez markę Kubuś. Celem programu jest zachęcanie dzieci do dbania o środowisko naturalne.


W roku szkolnym 2017/2018 dzieci z oddziału przedszkolnego już kolejny raz przystąpiły do realizacji Profilaktycznego Programu Edukacji Antytytoniowej na temat: "Czyste powietrze wokół nas". Program realizowany był w grupie dzieci 4, 5 i 6 latków."Dziękujemy, jak każdego roku...

Wciąż zbyt mało i nigdy za wiele - za to ciepło i serce,

dziękujemy Wam Kochani Dziadkowie"


Urodziny to szczególny dzień dla dziecka. W grudniu świętowaliśmy w przedszkolu 4 urodziny Tomka.


24 listopada dzieci z oddziałów przedszkolnych odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Maniowach. Ale tym razem nie była to wizyta taka jak zawsze. Tego dnia czekała tam niespodzianka. Ogromny miś, który razem z dziećmi bawił się i tańczył.


W dniu 20 października dzieci z oddziału przedszkolnego udały się do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu na spektakl pt.: "Karolcia" w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego z Krakowa.


Odwiedzin :

IM